Taupi ir žalia ateitis miesto gatvėse

Led lempos, Elektros paskirstymo bendrovės akimis „Lesto“ akimis, tai ateities apšvietimo sprendimas, apie kurį savivaldybės turėtų rimtai pagalvoti. Ilgą laiką gatves apšviesdavo natrio pagrindu pagamintomis lempomis. Šios lempos nėra saugios mums nei draugiškos aplinkai. Vietoj to, kad švaistytų mokesčių mokėtojų pinigus, savivaldybė gali priimti labai protingą sprendimą- pakeisti senas lempas į šviesos diodų (LED) žibintus.… Read More »

Naktinės užuolaidos ir jaukus apšvietimas mėnesienos šviesoje

Namų interjeras neatrodys išpildytas, kol neiškabinsite dieninių ir dieninių užuolaidų. Kad ir kaip natūralia šviesa nušviestas kambarys be užuolaidų, jūsų privačiai erdvei reikia ir paslaptingo jaukumo. Kaip išsirinkti tinkamiausias užuolaidas? Vienas iš esminių kriterijus žinoma, tai asmeninis skonis. Kokios spalvos, raštai ir medžiagos jums labiausiai patinka ir tinka jūsų namų interjerui. Ne visi esam interjero… Read More »

Amžinoji automobilių nuoma ir amžinieji Keruako keliautojai, bitnikai bei bitininkai

Ar kada girdėjo apie tokią keistą keliautojų subkultūrą, filosofiją ir gyvenimo būdą. Bitnikai, kas jie? Keliautojai estetai, kurių kelias namai? Ar jau perskaitėt vieno legendinio bitniko kelionių dienoraštį: Kelyje? Keruakas visados buvo ir bus kelyje. Nors tarp gyvųjų jo seniai nėra, bet jo amžinoji automobilių nuoma ir išnuomotas gyvenimas, dar ilgai mus persekios. Ir aš… Read More »